BOSCH GLL 12V-100-33 CG
BOSCH GLL 12V-100-33 CG
Nivelă laser cu linii - Verde (30 m) + L-Boxx
Cod produs:0601065401
3.155 Lei
Set livrare
1 x acumulator GBA 12V 2.0Ah (1 600 Z00 02X)
Încărcător rapid GAL 12V-40 Professional (1 600 A01 9R3)
Clemă de prindere pe tavan DK 20 Professional (1 608 M00 C4C)
Suport universal LB 10 Professional
Plăcuţă de vizare laser
Husă
L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
Plăcuţă de vizare laser
Husă
L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
Detalii tehnice
Culoare linie laser
verde
Filet stativ
1/4", 5/8"
Timpul de nivelare
4 s
Proiecţie
3 linii la 360°
Greutate, aprox.
0,96 kg
Durată de funcţionare, maximă
6 h litiu-ion şi 4 h 4 x AA în modul cu 3 linii
Alimentare curent electric
12 V litiu-ion, 4 x 1,5 V LR6 (AA)
Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă
IP 65
Clasă laser
2
Temperatura de depozitare
-20 – 70 °C
Temperatura de funcţionare
-10 – 40 °C
Diodă laser
500 – 540 nm, < 10mW
Domeniu de autonivelare
± 4°
Precizie de nivelare
± 0,3 mm/m
Domeniu de lucru
30 m
Lipsa timpului de nefuncţionare asigurată de sursa dublă de alimentare, permiţând comutarea între acumulatorii litiu-ion de 12 V şi bateriile alcaline AA